TELEFON-RANDEVU: 0533 040 00 25

      

 

ÇALIŞMA PRENSİPLERİNİZ NEDİR?

1-YETERLİLİK

Mesleki yeterlilik ilkesini ön planda tutuyoruz ve danışanlarımıza sadece yeterli ve eğitimini aldığımız konu ve durumlarda tedavi yapıyoruz

2-GİZLİLİK

Psikoterapi sürecinde söylenilen, aktarılan her türlü bilgi gizlidir, dışarıda dahi sizlerle karşılaşırsak, siz, bize tanışıklık vermediğiniz sürece, biz sizleri gizlilik prensibi nedeniyle tanıyor görünmeyiz.

3-RANDEVU

Psikoterapi, zaman ve mekan açılarından sürekliliği ve belirginliği gerektiren bir çalışmadır. Bu, bir yardım sürecidir ve bu süreçte terapiye gelen kişilerin, kendini tanıma, kendi güçlerini geliştirme, kendini kabul ve  farkındalıklarını  arttırmaları hedeflenir. Seanslar şeklinde sürer

ve süresi 45 dakikadır. Her seans (görüşme) ücrete tabidir ve haftalık olarak uygulanır. Çünkü diğer tedavi şekillerinden farklı olarak danışman (terapist) danışan için uzun bir zaman dilimini ayırmaktadır.

Bu çalışmanın, danışan ve danışman açısından ahenk içerisinde yürütülebilmesi, randevu saatine uyulmasını gerekli kılmaktadır.

Daha kaliteli ve daha çok kişiye yardım edebilmemiz için randevu saatlerine ilişkin yapmak istediğiniz değişikliği en geç 1 gün öncesinden bildirmenizi rica ediyoruz. 

ANTAKYA TERAPİ MERKEZİ

İLETİŞİM & ADRES

  • Address : ATATÜRK CD.ODABAŞI MAHALLESİ, AÇIKGÖZ 2 APARTMANI  NO:13 KAT:3 ANTAKYA (İSKENDERUN YOL ÜZERİ Carfour karşısı Erdoğan otomotiv arkası)
  • Email : antakyapsikolog@gmail.com
  • TEL. : RANDEVU : +90 326 215 14 00
  • Uzm.Psk.Nil ÖZEN +90 533 040 00 25